Пам’ятаємо, любимо, сумуємо … Пішла з життя депутат Радсадівської ОТГ Алена Котула

Опубликована: 01 Февраль, 16:01

646

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» з глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть депутата Радсадівської сільської об’єднаної територіальної громади Котули Альони Маркіяновни.

На 40-му році життя зупинилося серце життєрадісної, щирої, самовідданої людини, істинного принципового партійця, вірного друга, прекрасного спеціаліста, гарної жінки.

Маляренко (Котула) Альона Маркіянівна народилася 30 березня 1979-го року в селі Вавилове Снігурівського району Миколаївської області.

Навчалася в Херсонському державному аграрному університеті, де здобула вищу освіту за спеціальністю «менеджмент організації» та кваліфікацію «менеджер-економіст».

Розпочала свою трудову діяльність в управлінні праці та соціального захисту населення Миколаївської райдержадміністрації, згодом працювала на різних посадах в Миколаївському районному центрі зайнятості, в органах місцевого самоврядування.

Від ВО «Батьківщина» була обрана депутатом Радсадівської сільської ОТГ. Партійці ВО «Батьківщина» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Альони Котули.

В нашій пам’яті вона залишиться назавжди. Пам’ятаємо, любимо, сумуємо, молитиметься.

Миколаївська обласна партійна організація ВО «Батьківщина»