«Батьківщинівці» закликали до мирного вирішення конфлікту під час протестів під Миколаївськой ОГА (ФОТО)

Опубликована: 29 Март, 20:51

58

В Миколаєві представники окремих політичних сил та громадськості влаштували пікетування сесії обласної ради.

Вони вимагали, аби депутати висловили недовіру губернатору області Олексію Савченку у зв’язку з його ймовірною причетністю до самогубства керівника Миколаївського аеропорту, льотчика, героя АТО Владислава Волошина.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» в протистоянні взяли участь понад 200 громадських активістів проти яких виступило вдвічі більше правоохоронців, які не допускали пікетувальників до сесійної зали.

  • Не можна відгороджуватися від народу за допомоги поліцейських та силових методів. Я вимагаю, аби люди, що зібралися під стінами ради, мали можливість висловитися та відкрито заявити про свою позицію перед депутатами. Слід не допустити провокацій та дестабілізації в регіоні, а лише мирним шляхом вирішити конфліктну ситуацію, — зазначив на сесії керівник фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді, очільник миколаївських «батьківщинівців» Михайло Соколов.

Завдяки наполегливій позиції «батьківщинівців» представники протестної акції мали змогу виступити з трибуни, закликавши депутатів висловити недовіру губернатору області. Натомість депутати, серед яких і «батьківщинівці», ухвалили рішення про те, аби заслухати звіт голови облдержадміністрації на наступній сесії і тоді остаточно висловитися з приводи довіри чи недовіри.

Читайте також: Савчкнко в отставку: прямая трансляция сессии Николаевского областного совета (ВИДЕО)

Читать еще

Читать все новости