Депутат от «Батькивщины» Сергей Чмырь регулярно помогает украинским военным

Опубликована: 01 Март, 11:58

3723

Депутат николаевского облсовета от ВО » Батькивщина», директор ГП «Агрономия» Сергей Чмырь постоянно и системно помогает нашим защитникам, находящимся в зоне АТО.

Об этом на своей странице в Фейсбук сообщил волонтер Сергей Соломон.

Это если коротко, а точнее, он написал следующее:

«Під час останньої нашої поїздки на схід України до нас звернулися вояки одного з підрозділів за допомогою в забезпеченні їхньої бригади безпілотними апаратами для ведення спостереження та розвідки.

  Як виявилось ці пташки досить коштовні. Ціна одного якісного коптера стартує від 1400 $. Тож завдання не з простих… Але світ не без добрих людей.. Одним із перших допомогу для наших захисників надавкерівник ДП «ДГ Агрономія» депутат Миколаївської обласної ради Чмирь Сергій Михайлович , він за ВЛАСНІ КОШТИ придбав новенький сучасний безпілотник.

  Хочу відзначити що Сергій Чмирь постійно допомагає нашим захисникам ,надає суттєву допомогу в організації волонтерських міссій в зоні АТО, надає допомогу пенсіонерам та багатодітними сім’ям.

  На даний час іде збір коштів на придбання ще кількох одиниць такого необхідного обладноння, що збереже життя не одного нашого захисника та допоможе дати гідну відсіч рашизській агресії. Прошу всіх небайдужих долучитись до допомоги…».

КОШТИ МОЖНО ПЕРЕРАХУВАТИ НА НАШУ ВОЛОНТЕРСЬКУ КАРТУ 5168 7427 2229 5379 Сергій Соломон.

Деталі за телефоном: 0685325055

ДЯКУЮ ВСИМ ХТО ПІДТРИМУЄ НАШИХ ХЛОПЦІВ І РОБИТЬ СВІЙ ПОСИЛЬНИЙ ВКЛАД У ЗБІР ДОПОМОГИ ДЛЯ НАШИХ ВОЯКІВ.

korpost.info

Читайте также: На Николаевщине депутат от «Батькивщины» обвинила главу Березанской РГА во лжи (ВИДЕО)

 

Читать еще

Читать все новости