Експерименти над нацією потрібно припинити — Юлія Тимошенко на Миколаївщині (ВИДЕО)

Опубликована: 03 Сентябрь, 10:12

61

Близько 700 фермерів, підприємців, сільгоспвиробників зібралось наприкінці минулого тижня в Миколаєві.

Там пройшов форум «Новий аграрний курс України». Ініціатором його проведення виступило ВО «Батьківщина» та безпосередньо його лідер – Юлія Тимошенко.

Зібрати всі проблеми та всі знання цієї галузі воєдино та окреслити ефективний шлях – такою була мета організаторів. Попередньо громадські формування, що займаються питаннями АПК, провели аналіз та сформували головні проблеми галузі і напрямки, які потребують особливої уваги. На основі цього був підписаний меморандум.

Власне ж на Форумі президія могла почути проблеми з перших вуст та доповнити зібраний матеріал. Для цього запросили висловити думку кожного бажаючого.

Поділитись наболілим бажаючих було чимало: представники коньячного бізнесу і бджолярі, власники теплиць і очільники профільних освітніх закладів. Найбільше нарікань лунало на адресу корумпованості місцевої влади та рейдерства.

Неефективна влада та старі нові обличчя, що не зацікавленні в розвитку невеликих господарств, – ілюстрація до книги, яку цитувала в заключній частині Юлія Тимошенко. Чому занепадають нації — головне питання, на яке потрібно шукати відповідь.

Експерименти над нацією потрібно припинити – наголосила Юлія Тимошенко. Так само, як і жонглювати обличчями на виборах. Міняти потрібно систему.

Інструментом для зміни існуючої системи лідер «Батьківщини» бачить нову Конституцію – суспільний договір, який зробить народ реальним джерелом влади.

Читать еще

Читать все новости