Кінець близько: на Миколаївщині влада на місцях не хоче бути «порохоботами»

Опубликована: 07 Сентябрь, 15:46

4586

На Миколаївщині, як і по всій країні стартувала передвиборча гонка. І почалася вона, як і очікувалось з брудних технологій з боку політичних опонентів та активного використання адмінресурсу.

Про це повідомляється на сторинці ВО «Батьківщина» у Фейсбук.

В той час, коли Юлія Тимошенко вибудовує діалог з суспільством і разом з експертним середовищем напрацьовує стратегію «Нового курсу України», влада, як центральна, так і на місцях вдається до маніпуляцій та оббріхування свого основного, як показують соціологічні дослідження, конкурента.

Свою недолугість та політичну безперспективність представники діючої влади намагаються компенсувати адміністративними важелями та використанням державного апарату та посадовців в якості «інтернет тролів» та «порохоботів».

Це підтверджують скріншоти листування керівництва області з главами ОТГ і районів. Судячи з тексту, чиновники з Миколаївської облдержадміністрації повністю включили адмінресурс і вже роздають прямі вказівки керівникам на місцях.

«Шановні колеги, якщо ви ще не помітили, виборча кампанія вже почалася. Тому саме час згадати те, чого ми Вас вчили і зайнятися системним формуванням смислів. Відразу підкреслюю, мова йде не про банальне перепис, а про самостійні пости, які кожен повинен підготувати і опублікувати. Отже, переконливо прошу кожного з Вас розмістити у себе на сторінці, (саме на своїй особистій сторінці, а не на сторінці ОТГ) свій власний коментар з використанням цього посилання», — йдеться в першому скріншоті.

І, як показав аналіз, дехто з посадовців, прес-служб і членів штабів виконали вказівку. Але, не все складається так гладко, як розраховували посадовці в ОДА. І не всі керівники на місцях готові бути «інтернет тролями» і «порохоботами», а мають власну гідність і свою думку.

Судячи з наступного скриншоту (з тієї ж переписки) глави районів і ОТГ відверто саботують розпорядження ОДА. У листуванні, один з чиновників облдержадміністрації вичитує керівництво на місцях, за те, що розпорядження губернатора не виконується:

«Шановні колеги! Доброго дня. Я уважно переглянув усі Ваші сторінки, але не знайшов там жодної згадки про те, що, хоча б, в одній школі Миколаївської області шкільний день почався сьогодні з виконання гімну України. Тому я гублюся в здогадах: чи Ви все разом ігноруєте розпорядження, які я Вам даю від імені губернатора в рамках інформаційної політики, яку проводить ОДА, понадіявшись на Вашу активну участь, або Ваші голови демонстративно ігнорують А. Ю. Савченко з його ініціативами. Чи не могли б Ви внести ясність в цю сакраментальну дилему?», — йдеться в тексті другого скриншота.

У підсумку, можна з упевненістю сказати, що рейтинги влади стрімко знижуються і наближаються до нульової позначки. Це розуміють всі, — і звичайні люди, і посадовці на місцях. Навряд чи так званий «адмінресурс», на який так розраховують недолугі чиновники з Миколаївські ОДА, врятує патову ситуацію, яка вже абсолютно точно наступила для діючої влади.

Таких «темників» не було навіть у режими Кучми та Януковича. Поява їх свідчить про безвихідь та агонію «порошенківської» влади.

Читать еще

Читать все новости