Конференція у Миколаєві збере бізнес-консультантів

Опубликована: 10 Сентябрь, 11:50

7

11 вересня в Миколаєві в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні відбудеться конференція «РЕГІОНАЛЬНИЙ РИНОК ПОСЛУГ БІЗНЕС-КОНСУЛЬТАНТА».

Запрошуємо фахівців консалтингової галузі отримати нову актуальну інформацію щодо розвитку ринку та підвищення професійної кваліфікації, налагодити нові контакти з колегами та партнерами, обмінятись досвідом та об’єднати зусилля професійних консультантів для надання якісної консалтингової підтримки малому та середньому бізнесу південного регіону.

Про що будемо говорити?

Ринок консалтингових послуг в Україні та його перспективи.

  • Запит на консалтингові послуги від бізнесу: чого хочуть та за що готові платити.
    Формування відносин консультанта та клієнта: стратегія співпраці на роки.
    Управління консалтинговою компанією: підбір кваліфікованого персоналу для ефективного розвитку компанії, професійні компетенції.
  • Розробка бренду корпоративного консультанта.
  • Ділова етика бізнес-консультантів…і ще багато всього не менш важливого та цікавого.

Програма заходу буде доступна за декілька днів.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://form.jotformeu.com/91411777429362
Зверніть увагу!

Конференція буде проходити в три етапи в трьох містах для максимального охоплення регіону (участь у кожному передбачає окрему реєстрацію):

📆 11 вересня 2019 р., м. Миколаїв, організатором виступає Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв
📆 12 вересня 2019 р., м. Одеса, організатор заходу — Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Одеса. Посилання на захід в Facebook: https://www.facebook.com/events/893873534304029/

📆 18 жовтня 2019 р., м. Запоріжжя, організатор заходу — Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя. Посилання на захід в Facebook:

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Центру Підтримки Бізнесу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (063) 325 68 05 (контактна особа – Юлія Каменєва, проектний менеджер ЦІПБ м. Миколаїв) або напишіть нам лист на email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua