Ми не дамо відібрати землю в селян, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

Опубликована: 31 Август, 11:20

811

Юлія Тимошенко закликала закріпити право на землю за людьми, які на ній працюють і живуть.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час публічного обговорення Нового аграрного курсу України в Миколаєві.

Юлія Тимошенко зазначила, що сьогодні її команда докладає всіх зусиль, щоб не дозволити зробити землю товаром, зокрема через те, що вітчизняні чорноземи на тіньовому ринку вже прибрали до рук кілька родин, і тепер намагаються це узаконити. Вони також не дозволять аграріям викупити за розумною ціною землю, на якій ті працюють. Адже якщо землю виставлятимуть на аукціони, ціна буде такою, що аграрії не зможуть конкурувати.

Справедливі правила в усіх сферах життя, зокрема і в аграрній галузі, на думку лідера «Батьківщини», запровадить Новий курс. Він передбачає ухвалення Нової народної Конституції, нової економічної політики, яка якраз і закріпить землю за селянами з правом успадкування, нової соціальної політики і нової стратегії миру.

Пропозиції лідера «Батьківщини» схвалили представники аграрного сектору, які також взяли участь в обговоренні Нового аграрного курсу.

Так, зокрема, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов зазначив, що він підтримав підписання у березні цього року Меморандуму між «Батьківщиною» та аграрними асоціаціями.

Юлія Тимошенко запросила учасників сьогоднішньої дискусії до участі у Форуму з обговорення Нового економічного курсу, який відбудеться 18 вересня у Києві.

Читайте також: Підприємство української мрії та Новий аграрний курс України: Юлія Тимошенко відвідала Миколаївщину (ВИДЕО)

Форум Новий аграрний курс України

Ми не дамо відібрати землю в селян, – Юлія Тимошенко.Юлія Тимошенко закликала закріпити право на землю за людьми, які на ній працюють і живуть.Про це лідер «Батьківщини» заявила під час публічного обговорення Нового аграрного курсу України в Миколаєві.Юлія Тимошенко зазначила, що сьогодні її команда докладає всіх зусиль, щоб не дозволити зробити землю товаром, зокрема через те, що вітчизняні чорноземи на тіньовому ринку вже прибрали до рук кілька родин, і тепер намагаються це узаконити. Вони також не дозволять аграріям викупити за розумною ціною землю, на якій ті працюють. Адже якщо землю виставлятимуть на аукціони, ціна буде такою, що аграрії не зможуть конкурувати.Справедливі правила в усіх сферах життя, зокрема і в аграрній галузі, на думку лідера «Батьківщини», запровадить Новий курс. Він передбачає ухвалення Нової народної Конституції, нової економічної політики, яка якраз і закріпить землю за селянами з правом успадкування, нової соціальної політики і нової стратегії миру.Пропозиції лідера «Батьківщини» схвалили представники аграрного сектору, які також взяли участь в обговоренні Нового аграрного курсу.Так, зокрема, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов зазначив, що він підтримав підписання у березні цього року Меморандуму між «Батьківщиною» та аграрними асоціаціями.Юлія Тимошенко запросила учасників сьогоднішньої дискусії до участі у Форуму з обговорення Нового економічного курсу, який відбудеться 18 вересня у Києві.

Gepostet von Миколаїв News am Donnerstag, 30. August 2018

 

Читать еще

Читать все новости

Скандал с ОПЗЖ в Николаеве: Чайка идет в мэры, Ильюк…

Сенкевич и Библия (ВИДЕО)