Миколаївщиною крокує благодійний проект «За межею можливого»

Опубликована: 05 Февраль, 20:10

192

У минулому 2018 році розпочав роботу благодійний проект «За межею можливого».

Протягом кількох місяців учасники проекту разом з благодійниками провели декілька акцій, за підсумками яких надали чималу допомогу для дітей (придбання обладнання для онкоклінік, вітання дітей у лікарнях зі святами) та літніх людей (відвідування, вітання зі святами) в Одеській та Миколаївській областях.

Нині розпочали акцію зі збору коштів для придбання спецобладнання – пульсоксиметра (апарат, який визначає насичення крові киснем) для відділення реанімації новонароджених Миколаївської дитячої обласної лікарні. Це обладнання врятує життя багатьох діток.

На сьогодні у відділенні функціонують тільки 4 пульсоксиметри стаціонарні і 1 портативний у реанімобілі, а повинно бути за кількістю ліжкомісць у відділенні, тобто 12.

Наприкінці минулого року у реанімації новонароджених знаходилося 7 діток, і тільки 5 з них були підключені до апарату контролю. При цьому, одна дитина була підключена до портативного пульсоксиметра, котрий тимчасово взяли з реанімобіля.

Учасники проекту «За межею можливого» точно знають, що немає перешкод у реалізації поставлених цілей, і з теплом та добротою в серцях просять вас, шановні земляки, не залишатися байдужим й надати посильну допомогу у зборі коштів.

Просимо максимально поширити цю інформацію серед Ваших рідних, друзів, колег. У дитячій лікарні на лікуванні діти з усієї Миколаївщини, а тому просимо допомоги жителів інших районів нашої області.

Якщо ви проживаєте у іншій області України та навіть за кордоном, благодійники-волонтери теж будуть раді Вашій посильній участі у цій благородній справі.

Свій благодійний внесок можна зробити тут.

Читайте також: Суд отстранил Супрун от должности министра здравоохранения Украины (ДОКУМЕНТ)