Миколаївська «Батьківщина» вимагає скликання позачергових сесій рад всіх рівнів проти «тарифного геноциду»

Опубликована: 22 Октябрь, 19:34

64

Уряд Гройсмана за вказівкою президента Порошенко, знехтувавши долями мільйонів українців, підняв ціну на газ на 23,5% до 8550 грн за м.куб.  

Разом з цим зростуть тарифи на гарячу воду та електроенергію. А це, в свою чергу,  призведе до різкого росту цін на продукти харчування та послуги для населення.

Таку заяву опублікував на своїй сторінці в Фейсбук глава Миколаївської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Соколов.

 

Влада забула, що в основі всіх рішень має бути забезпечення добробуту усіх українських родин, а не збагачення окремих олігархів та політиків.

        Для абсолютної  більшості людей у країні – це справжній шок. І це ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти вже практично буде дуже важко. Бо паралельно з цим скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки.

Чому відбулося це підняття цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? Тому що найкращі родовища України вже розібрані корумпованим оточенням Порошенка. І за ті 7 місяців, які залишилися до завершення їх влади, вони, видобуваючи газ із наших власних українських родовищ, хочуть покласти знову на свої офшорні рахунки мільярди. За рахунок кожної української родини.

Цього не можна допустити. Українці не мають права змиритися з таким життям «по-новому».

Фракція ВО «Батьківщина» Миколаївської обласної ради офіційно звертається до голови Миколаївської обласної ради В. Москаленко з вимогою в найкоротші терміни, скликати позачергову сесію обласної ради, на якій дати оцінку діям Уряду та Президента, і підтримати звернення про скасування вбивчих, як для людей так і економіки, тарифів на газ.

       Від імені голови ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко звертаємось до депутатів обласних, районних, міських рад і депутатів ОТГ. Проявіть свою позицію! Адже в такій катастрофічній ситуації саме ми зобов’язані стати на захист людей, які нас обирали. Закликаємо, — підтримати нашу пропозицію і негайно скликати позачергові сесії та звернутися до президента Порошенка з вимогою негайно скасувати цей злочин перед людьми.

       Якщо зараз депутати, всі політичні сили не прореагують на це, зроблять вигляд, що нічого не відбувається, – більшість родин просто нездатні будуть пережити цю зиму.

ЗАКЛИКАЄМО ДЕПУТАТІВ ВСІХ РІВНІВ:

  • ДОЛУЧИТИСЬ  ДО БОРОТЬБИ!!!
  • ЗАХИСТИ СЕБЕ, СВОЇХ РІДНИХ І ВСЮ ГРОМАДУ!!!
  • НЕ ДАМО ВЛАДІ ЗНУЩАТИСЯ НАД НАРОДОМ!!!

Читайте також: Зупинити підвищення тарифів: «Батьківщина» вимагає позачергового засідання ВРУ (заява партії)

Юлія Тимошенко: Підняття ціни на газ майже на 25% — це злочин проти народу!

Юлія Тимошенко: Підвищення тарифів на газ – в інтересах мафії

Николаевцы в панике из-за бешеных цен на газ

«С новым газом!» — Николавский журналист жестко «потролил» повышение цены на газ (ВИДЕО)

Читать еще

Читать все новости