Миколаївська «Батьківщина» завжди стоїть на захисті громадян

Опубликована: 18 Декабрь, 11:27

109

У Миколаєві апеляційний суд визнав незаконним рішення конкурсної комісії про призначення ТОВ «Місто для людей» керуючою компанією багатоквартирних будинків міста Миколаєва.

Позов про визнання конкурсу незаконним подав депутат міської ради Сергій Ісаков. Суд прийняв до уваги той факт, що конкурс був проведений з явними порушеннями і прийняв єдине логічне рішення.

Партія «Батьківщина» з самого першого дня, коли стали відомі результати «конкурсу імені Рєпіна», в якому переміг єдиний учасник, який запропонував найвищі тарифи – озвучила свою позицію і долучилась до протестного руху.

 

 

З самого початку було зрозуміло, що  рішення конкурсної комісії, під головуванням заступника директора департаменту ЖКГ, депутата Миколаївської міськради від партії «Самопоміч» Олександра Рєпіна незаконне і немає аналогів в історії сучасної України.  Лише намаганням збагачення, корупційної складової чи вказівки зверху, можна пояснити цинічне рішення комісії віддати половину житлового фонду міста, компанії з іншого регіону України, яка існує менше місяця. При цьому залишивши без роботи комунальні підприємства міста і людей, що там працюють.

 

Міському голові Миколаєва, виконкому Миколаївської міськради, від партії «Батьківщина» було передано заяву, в якій партія чітко заявила, що підвищення тарифів на послуги ЖКГ — не що інше як комунальний геноцид жителів і в разі якщо міська влада не скасує результати конкурсу, партія ВО « Батьківщина» залишає за собою право на проведення безстрокових акцій протесту з залученням представників громадських організацій, інших партій та жителів міста.

Партія «Батьківщина» не дивлячись на відсутність депутатського корпусу в міській раді, по праву вважає себе одним з учасників цієї перемоги, так як з моменту прийняття рішення по «виграному» конкурсу компанією «Місто для людей» представники нашої партії активно виступали проти цього і на мітингах і в сесійній залі, захищаючи інтереси городян.

Регулярні протестні акції на сесіях, засіданнях виконкому і під стінами міської ради змусили мера Миколаєва, підтримати рішення виконкому, створити контрольну депутатську комісію з перевірки результатів конкурсу і подати позов до суду про визнання проведеного конкурсу незаконним.

Велика вдячність всім небайдужим жителям міста, організатору акцій Олександру Іваненко, депутатському корпусу, а особливо депутату міської ради Сергію Ісакову, що виступив позивачем в суді та членам виконкому, вдячність всім хто не дивлячись на політичні симпатії, не побоявся і виступив на захист себе, людей і справедливості!

P.S: Сьогодні було рішення першої інстанції, але ми щиро сподіваємося, що в апеляції, буде прийнято таке ж законне і справедливе рішення. А СПРАВЕДЛИВІСТЬ рано чи пізно перемагає.  ВО «Батьківщина», завжди захищала, захищає і буде захищати інтереси миколаївців!

Разом ми зможемо зупинити тарифний геноцид!

Читайте також: Тимошенко и «Батькивщина» продолжают уверенно лидировать в предвыборной гонке (ИНФОГРАФИКА)