Новий курс — для кожного! Юлія Тимошенко відвідала Миколаївщину (ВІДЕО)

Опубликована: 31 Август, 12:34

967

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в рамках робочої поїздки півднем України 29 серпня завітала на Миколаївщину.

Про це йде мова у сюжеті телеканалу НІС-ТВ.

Вона поспілкувалась із місцевими фермерами та виголосила основні тези своеї програми розбудови нової країни.

На міжрегіональний форум «Новиі аграрний курс України» зїхалися фермери зі всіеї Миколаївщини — вони впевнени, що саме Юлія Тимошенко допоможе ім вирішити найболючійши проблеми аграрного сектору.

«Сто усяких організацій яки мають вплив на цього фермера. Ті питаються забрать землю, маю в віду рейдерскі наскоки, другі теж хочуть відібрать у селян бизнес, подвинуть трохи в сторону. Багато есть таких людей, які не дуже бажають нашим фермерам процвітання», — каже голова Новобузьскої райради Василь Гаркавенко.

Юлія Тимошенко спілкується з кожним учасником продуктової виставки та із задоволенням пригощається смаколиками, зокрема нахвалює сир баштанського виробництва.

Метою суспільного обговорення на форумі е розробка програми розвитку аграрного сектору єкономіки України, та озгодження меморандуму меж фермерськими асоціаціями та обєднанням «Батькивщіна» про спільне реформування агрокомплексу, підписанного в березні 2018 року.

Головними напрямками нового аграрного курсу України наголошує Юлія Тимошенко е повна інвентаризація сільскогосподарских земель, наведення ладу з арендними відносеннями та попередження будь-яких спроб рейдерства.

«Всі знають, що силови структури, місцева влада, всі їх бандформування і в тому числі тіньові, так звані, підприємства — вони всі одна велика машина, яка сьогодні забирає те, що їй не належить, але охороняє вас. Прокуратура, якак мусить захіщати кожного з вас, яка мусить стояти на захисті державних інтересів, яка мусить порушувать кримінальну справу проти кожного, кто порушує закон, Конституцію і знищує свободи і права людей, вона стає головним гвалтівником, насильником, терористом, стає фактично головним рейдером», — впевнена Юлія Тимошенко.

Зруйнувати стару корумповану правоохоронну систему, знищіти монополизм олігархів на владу та гарантувати простим робітникам права та свободи зможе тільки нова Конституція України, впевнена лідер «Батькивщіни».

«Як що Конституція існує, і її можна не виконивати, як мінімум, с 1996 року, це означає, що вона у нас не існує — вона не працює. І тім, кто наступає на ваші права і свободи нічого не буває, а більше того буває вам. Вся система влади, яка існує, вона буде кожного разу народжувати нових «бариг», вона буде кожного разу народжувати нових і нових злочинців, тому що вона так побудована», — переконує Юлія Тимошенко.

Нова Конституція презентована Юліею Тимошенко буде широко обговорюватися у всіх регіонах України, а після цого до суспільної дискуссії запрошують кожного українця. Мільони людей змогут внести свої правки до головного документу держави вже у вересні цого року через інтернет-платформу, що працюватиме як Wiki-система.

Читайте також: Ми не дамо відібрати землю в селян, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

 

 

Читать еще

Читать все новости