Підприємство української мрії та Новий аграрний курс України: Юлія Тимошенко відвідала Миколаївщину (ВИДЕО)

Опубликована: 30 Август, 19:44

65

Миколаївщину відвідала лідер ВО «Батьківщина». В рамках триденного туру Юлія Тимошенко завітала до підприємства на Новоодещині, взяла участь у Форумі аграріїв та дала прес-конференцію.

Про це йдется у сюжеті телеканалу «Олта».

«Fanchi-Інвест», що відвідала лідер «Батьківщини», — одне із підприємств, яке власним прикладом довело: продукти харчування від національного виробника можуть бути якісними та відповідати європейським стандартам

Керівник підприємства Роман Стефанчишен ознайомив Юлію Тимошенко з повним циклом виробництва – від вирощування до готової продукції: «Було створено виробництво з виготовлення всіх видів круп, макаронних виробів, смаженого насіння. Дуже багато задіяно систем енергозбереження. Ми фактично за 4 роки повністю відмовилися від газу. Все опалення, сушіння макаронів, жарка — переведені на переробку звичайних сільськогосподарських відходів.»

Ознайомлюючись з роботою підприємства, Юлія Тимошенко цікавилась рівнем урожайності, збереженням якості сировини, рентабельністю, окупністю застосованих технологій. Лідер «Батьківщини» зазначила, що підприємці, які працюють самовіддано та законно, — це і є українська мрія: «Це і є українська стратегія. Це – Новий Український Курс – так, як ми його розуміємо. Ми бачимо, що Роман від нульового циклу виробництва до готової продукції все робить сам. Він побудував сучасне, і – зверніть увагу – з українським обладнанням виробництво. І він продає високої якості продукцію українцям і також на експорт. Сьогодні ми на досвіді його роботи можемо побачити: якщо торгувати сировиною – так, це дає прибуток, але цей прибуток в 2 рази нижчий, ніж якщо переробити сировину і торгувати готовою продукцією.»

Говорили і про проблеми ведення бізнесу в Україні: про те, як боротись з рейдерством, зі звичним для України тіньовим підприємництвом, а головне – з корупцією в аграрній сфері.

«Є проблеми, з якими сьогодні стикається кожен підприємець, який самостійний, ні на кого не розраховує, і разом з тим нікому не хоче давати хабарів, — зазначила Юлія Тимошенко, — Роман ще є таким потужним підприємцем і воїном. Він не дав жодної копійки хабаря, за це його силові структури і адміністрація області просто намагаються знищити кожен день. І навіть сьогодні я приїхала, і зранку йому вимкнули електроенергію. Хочу вам сказати, що ці темні часи «мракобєсія» закінчаться вже через декілька місяців. А зараз вся наша команда бере під захист Романа, а також тих підприємців, які не їдуть з України, які намагаються робити свою справу… Ми всі маємо зробити так, щоб для тієї справи, яку робить Роман, були відкриті всі «зелені» двері, і щоб держава робила неможливе для того, щоб такі люди були успішними.»

Вже на Форумі Юлія Тимошенко навела присутнім приклад цього підприємця, адже він не один – таких чимало: тих, хто хоче працювати чесно, але – не дають. Власне, на Форумі «Новий Аграрний Курс України» аграрії, підприємці та фермери ділились своїми проблемами та баченням їх вирішення, адже метою заходу було обговорення становища, яке склалося в сільському господарстві, та напрацювання спільних кроків, спрямованих на відродження аграрного сектора України.

«Ніякий закон, ніяка реформа не спрацює. Ми взялися поламати систему — і ми зламаємо її! – наголосив народний депутат Іван Кириленко. — Друзі, Новий Курс – це не модернізація, не перебудова, а побудова нової країни по зовсім іншим лекалам, в основі якої буде стрижень не монополії, а свобода.»

Права аграріїв, так само, як і права будь-якого українця, мають реалізовуватись – наголосила Юлія Тимошенко. Для цього потрібен дієвий інструмент – новий суспільний договір.

«Ви будете мати інструмент жорсткого імперативного, і головне – реалістичного для застосування засобу, який може повністю припинити неефективну владу. Ця Конституція зробить нашу країну дуже сильною і дуже дієвою. І кожен буде знати, що його права не просто записані, а захищені.»

Даний Форум був одним із способів активувати населення та консолідувати зусилля у боротьбі з проблемами та за свої права в цілому.

«Це не був партійний з’їзд, це було живе спілкування Юлії Володимирівни з жителями Миколаївської області. Вона зробила для себе певні висновки, пропозиції аграріїв будуть внесені в Новий Аграрний Курс, адже він формується саме з пропозицій людей, для того, щоб полегшити їхнє життя.» — прокоментував присутній на Форумі депутат Первомайської міської ради Тимур Глушко.

Читайте також: В Николаеве обсудили судьбу украинской земли (ВИДЕО)

Про землю, ціни, вибори, реформи: Юлія Тимошенко відвідала Миколаївщину (ФОТО)

Тимошенко бьет Порошенко на его поле

США сделали ставку на Юлию Тимошенко

На Николаевщине избиратели отдают предпочтение Юлии Тимошенко и ВО «Батькивщина» (ОПРОС)

Читать еще

Читать все новости