П’яна мати викинула немовля в річку з Інгульського мосту (ФОТО)

Опубликована: 27 Март, 15:10

46

Патрульний разом з рибалками витяг з води 9-місячну дитину, яку нетвереза мати скинула з мосту.

Про це повідомляється на сторінці Патрульной поліції Миколаївської області в Фейсбук.

«Кричить людина про допомогу». Такий виклик о 21 годині отримав екіпаж патрульної поліції в Миколаєві. Диспетчеру 102 заявник повідомив, що на Інгульському мосту жінка кричить, що її дитина впала з моста в річку. За лічені хвилини поліцейські прибули на місце події та побачили жінку, яка кричала, що її 9-місячний син впав з моста. Слід зауважити, що жінка була в неадекватному стані з явними ознаками сильного алкогольного сп’яніння.

Патрульні одразу спустились під міст та, розділившись, розпочали пошуки дитини. Вже за кілька хвилин лейтенант поліції Білоус Андрій помітив на воді щось схоже на дитячий одяг, за яким він, роздягаючись, забіг у воду. В цей час з розташованої неподалік стації човнів на крики про допомогу виїхав човен. Поліцейській привернув увагу чоловіків на човні за допомогою ліхтаря та разом з ними витяг з води дитину. Причаливши до берега, Андрій з дитиною на руках побіг до карети швидкої допомоги, яка прибула за викликом, та передав непритомну дитину лікарям.

На даний час за життя 9-місячного хлопчика борються лікарі. 42-річна місцева мешканка, мати дитини, пояснила патрульним, що вона сама скинула сина у воду через тяжкі сімейні обставини. Жінку затримали та передали слідчім Центрального відділу поліції для подальших з’ясувань по справі.

Читать еще

Читать все новости