Штаб Порошенка намагається спотворити дані екзит-полів, — експерти

Опубликована: 31 Март, 16:55

6203

Виборчий штаб чинного президента намагається впливати на дані екзит-полів, змушуючи різні соціологічні служби змінювати дані опитування.

Подібну тенденцію фіксують політичні експерти.

«Місцеві співробітники, які проводять екзит-поли повідомляють, що центральні контори змінюють їхні дані, приписуючи голоси чинному президенту», — зазначає на своїй сторінці у Фейсбук політичний експерт Олександра Решметділова.

Її слова підтверджує й експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко. Так, у своїй колонці на «Українській правді» він констатує, що всупереч вимозі Закону України щодо заборони поширення у день тиші та безпосередньо у день голосування всякої соціологічної інформації, у соцмережах розповсюджується дані про поточний хід та результати опитування виборців на виході з дільниць. Оприлюднені цифри дозволяють стверджувати, що даними екзит-полів маніпулюють на користь Петра Порошенка.

«Інтерв’юери, які ведуть прямі опитування, дізнаючись про поточні результати, що, за допомогою «витоків» з центральних офісів соціологічних служб, стають «широковідомими у вузьких колах політтехнологів», констатують, що ці дані дедалі сильніше відрізняються від надісланих ними безпосередньо з дільниць. Таких «аномальних» дільниць більшає, як і обурених учасників опитування», — констатує Матвієнко.

Читайте також: Курьез дня: на Николаевщине старушка требовала дать ей проголосовать за Лукашенко

В Николаеве избирателям пытаются не разрешать голосовать по ID-картам

В Николаеве обнаружили «мертвые души» в списках избирателей (ВИДЕО)

На Николаевщине избиратель сделал селфи с бюллетенем — против него завели уголовное дело

Выборы 2019: на Николаевщине зафиксированы первые нарушения

В Николаеве женщина не смогла проголосовать — за нее это сделал уже кто-то другой

Читать еще

Читать все новости