Тимошенко виходить у другий тур та перемагає, – експерти

Опубликована: 15 Март, 20:48

554

Юлія Тимошенко отримає найкращий результат у першому турі виборів та переможе у другому будь-кого із імовірних конкурентів.

Такі висновки під час прес-конференції в ІА «Інтерфакс-Україна» зробили провідні політичні експерти.

Вони проаналізували дані проведеного «Батьківщиною» анкетування 2.5 мільйонів українців, яке засвідчило, що 31-го березня Юлія Тимошенко набирає 31,68%, Володимир Зеленський — 20,96%, Петро Порошенко — 15,80%.

«Це реальні цифри з огляду на те, що проведена така величезна робота. Цих 2.5 мільйона, які були опитані, не може не йти ні в яке порівняння з соціологічними вибірками, які складають близько 2 тисяч респондентів», — наголосив експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтина Матвієнка

На думку аналітика, результати сьогоднішнього опитування повністю корелюються з підтримкою, яка була надана «Батьківщині» на виборах в об’єднаних територіальних громадах.

«Опитування також показало організаційні спроможності партії «Батьківщина» та її союзників захистити реальні результати вибори, убезпечити суспільство від фальсифікацій і маніпуляцій», — додав експерт корпорації «Гардарика».

Політологи схильні вірити і даним анкетування «Батьківщини» щодо результатів другого туру – у якому Юлія Тимошенко перемагає і Володимира Зеленського (50,53% проти 40,55%) і Петра Порошенка – (57,50% проти 31,20%).

Експерти переконані, що обираючи нового президента, українці зважатимуть на відповідальність, яку нестиме майбутній глава держави перед своїми виборцями.

«Якщо обирати між досвідченою і сильною Тимошенко та молодим, талановитим Зеленським, то всі підсвідомо розуміють: якщо він стане президентом, то не матиме відповідальності. Бо нічого не обіцяє. А Тимошенко бере на себе відповідальність», — зауважив директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

Високий рейтинг Володимира Зеленського експерти пояснили шаленим антирейтингом Петра Порошенка.

«Зеленський  — це уособлення протесту громадян проти політики чинної влади, за актора голосують назло Порошенку і його корупційному оточенню», — зауважив Костянтин Матвієнко.

Експерти впевнені, сам Петро Порошенко після корупційного скандалу навколо розкрадання армії втратив будь-які шанси на вихід до другого туру виборів. І потрапити туди нинішньому президенту вдасться хіба за рахунок фальсифікацій.

«Чинний президент так і не вирішив дилеми: він гарант свого переобрання чи гарант дотримання виборчих і конституційних прав громадян України. Якщо Порошенко хоче переобиратися за будь-яку ціну, то тоді зрозуміло, що це можливо зробити за рахунок обмеження виборчих прав і за рахунок адміністративного ресурсу», — висловив переконання директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьова.

Читайте також: Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Читать еще

Читать все новости