У 2-й тур виборів виходять Тимошенко і Зеленський, — соціологія

Опубликована: 19 Март, 21:04

5511

Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко вихоять у 2 тур президентських виборів, чинний глава держави — на третьому місці.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеногоі Інститутом аналізу і прогнозування спільно з аналітичною групою «Соціопрогноз».

Так, за Володимира Зеленського готові проголосувати 21,5% українців (26,5% серед тих, хто визначився і голосуватиме). Юлію Тимошенко обирають 15,1% (18,6% серед тих, хто визначився і голосуватиме).

Петро Порошенко посідає третє місце з результатом 13,9% (17.1%). Умовну позначку в 10% перетинає ще тільки один кандидат — Юрій Бойко, який має 11,2% (13,8 серед тих, хто визначився і прийде на вибори).

Загальнонаціональне опитування проведене Інститутом аналізу та прогнозування спільно з Аналітичною групою «Соціопрогноз» за підтримки Київського прес-клубу. Опитування проведено з 8 по 16 березня 2019 року в усіх областях України (за виключенням

тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, АР Крим). Всього опитано 2016 респонденти. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю за місцем проживання респондента „віч-на-віч”. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Читайте також: Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

 

Читать еще

Читать все новости