У Миколаєві beauty-бізнесу допомагали адаптуватися до карантину

Опубликована: 12 Май, 11:10

52

Ініціатива ЄС EU4Business вже кілька років дає підприємцям України можливість покращувати власний бізнес, вирішувати операційні та стратегічні завдання.

А в сучасних умовах ще й справлятися з викликами ізоляції та пандемії.

Упродовж квітня, залишаючись на карантині, власники салонів краси мали змогу пройти повний курс покращення бізнесу з охопленням всіх важливих тем (маркетинг, продажі, сервісне обслуговування, юридичні аспекти, організація фінансів, управління людськими ресурсами). Секторальну навчальну програму «Управління бізнесом в beauty-індустрії» для всіх охочих організував Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв. Онлайн-навчання складалось із чотирьох модулів та тривало 12 днів.

«Карантин привніс свої зміни в діяльність підприємців. Бізнес має трансформуватися, а трансформація можлива лише через навчання. Розуміючи, що підприємці, а особливо в beauty-індустрії, переживають непростий період, ми запустили багатомодульну секторальну навчальну програму для власників та управлінців», − говорить заступниця директора Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу Ольга Раку.

Учасникам програми стали 30 підприємців із різних регіонів України. Вони отримали не лише корисні знання, а й розуміння того, як їх застосувати  у власному бізнесі. Так, власниця салону краси Анна Гудімова брала участь у секторальній програмі, щоб навчитись утримувати потенційних клієнтів після виходу з карантину. Вікторія Баканова до старту навчання не розуміла, як залучати клієнтів за допомогою соціальних мереж, яким чином можна розвивати beauty-бізнес під час карантину. А Олена Пашніна зареєструвалась на програму, бо не знала, як обрати місце під салон у спальному районі, як протистояти конкуренції, втримати досвідчених майстрів. «Ви навіть не уявляєте, що ви зробили для нас. Спікери були, дійсно, достойні. Сподіваємося, наш бізнес стане ексклюзивним, прибутковим і принесе користь всій нашій країні», − поділилась своїми враженнями учасниця.

Читать еще

Читать все новости