У МИКОЛАЄВІ СУД ВІДПУСТИВ ЗАТРИМАНОГО НА ХАБАРІ У 240 ТИСЯЧ ЧИНОВНИКА

Опубликована: 03 Апрель, 12:59

46

У Миколаєві суд відпустив екс-начальника податкової інспекції Жовтневого району Миколаївської області В’ячеслава Турицу, якого затримали на хабарі у 240 тисяч грн, після виплати штрафу в 17 тисяч грн.

Відповідний вирок виніс Центральний райсуд міста, повідомляє видання «Повінь».

Турицу затримали співробітники СБУ під час передачі хабара в центрі Миколаєва ще 24 червня 2015 року.

Потім суд «з формальних причин» не зміг обрати йому запобіжний захід і підозрюваного відпустили. Пізніше суд Центрального району все ж обирав запобіжний захід Турице у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 750 тисяч гривень. Через деякий час Туриця внесла цю заставу і вийшов на свободу.

Пізніше обвинуваченого визнали винним в отриманні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

У грудні 2017 року обвинувачений і прокурор склали договір про визнання вини у вчиненні інкримінованого злочину. Також цим договором сторони погодили розмір покарання — 17 тисяч гривень.

При цьому суд також стягнув з Туриці витрати по залученню експертів двох дослідних установ – 15,8 тисяч і 3 тисяч гривень відповідно.

Нещодавно на офіційному сайті Адміністрації президента України зареєстрована петиція з проханням ввести смертну кару для чиновників за корупцію у великих розмірах. Автор петиції Станіслав Івасенко в якості прикладу наводить Китай, де тільки з 2000 по 2010 роки до розстрілу засудили 10 тисяч чиновників-хабарників.

Згідно з останніми опитуваннями, більшість громадян України не вважають успішною боротьбу з корупцією в країні.

Читать еще

Читать все новости