У Миколаєві відбудеться круглий стіл, присвячений індустрії морського сервісу

Опубликована: 15 Май, 12:05

48

16 травня в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться круглий стіл «ІНДУСТРІЯ МОРСЬКОГО СЕРВІСУ».

Захід проходитиме в рамках щорічного засідання європейської морської спільноти European Maritime Day (EMD), започаткованого спільно Європейською радою, Європейським парламентом та Європейською комісією у 2008 році для обміну, обговорення та підготовки спільних дій.
До участі в заході запрошуються керівники та менеджери компаній, що працюють у сфері суднобудування, судноремонтну, проектування, обслуговування яхт і малих суден, торгівлі, фрахту суден, у сфері прибережного обслуговування, послуг марин, яхтових стоянок, крюїнгу, прокату, а також особи, зацікавлені у відкритті власної справи в даних напрямках.
Захід проводитиметься вдруге. Минулого року, за підсумками обговорення поточного стану індустрії морського сервісу на Півдні України, була сформована міжрегіональна робоча група з розвитку галузі морського сервісу. За результатами річної роботи робоча група підготувала концепцію створення Кластеру та сформувала актив підприємств, готових об’єднатися у кластер для розвитку індустрії та власного бізнесу.
У рамках круглого столу, який включений до переліку Європейських морських днів, буде оголошено створення Кластеру морського сервісу, визначено пріоритетні напрямки діяльності та конкретний перелік заходів для подальшої роботи. Зустріч надасть можливість обговорити ситуацію у сфері морського сервісу в Україні, існуючі можливості та перешкоди для розвитку даного бізнесу, а також модель співпраці учасників заходу для розвитку індустрії.
Організатор події – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.
Участь у круглому столі є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.
Реєстрація за посиланням: https://form.jotformeu.com/91132443243346

Місце проведення: Музей суднобудування і флоту, вул. Адміральська, 4
Час проведення: 10:00 – 18:00 ­
*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава.
Контактна особа:
Ольга Раку, керівник освітніх програм Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв
tel.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45
email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua

Читать еще

Читать все новости