Навчання «Сі Бриз»: На Миколаївщині відпрацьовували авіаудари (ФОТО, ВІДЕО)

Опубликована: 14 Июль, 16:34

13

14 липня, на військовому полігоні Широкий Лан сухопутний компонент українсько-американського навчання «Сі бриз — 2018» продемонстрував окремі елементи навчання для представників іноземних та вітчизняних засобів масової інформації.

У заході взяли участь військовослужбовці підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, Сполучених Штатів Америки, Грузії та Молдови, задіяно штурмовики Су-25, гелікоптери Мі-8, 60 та 120 міліметрові міномети, крупнокаліберні кулемети та броньована техніка.

Ключовим моментом дня стала майстерна взаємодія та управління багатонаціональним підрозділом. Під керівництвом інструкторів Сполучених Штатів Америки та України військовослужбовці міжнаціонального підрозділу виконали навчальні елементи за сценарієм: патрулювання, десантування особового складу з гелікоптера за допомогою системи «Адаптер», евакуації групи за допомогою гелікоптера безпосадочним способом.

Також журналісти мали нагоду побачити дії військовослужбовців під час проведення тактичних навчань з бойовою стрільбою та відпрацювання спільних дій при встановлені мобільного блокпосту.

В ході брифінгу керівники навчання «Сі бриз — 2018» контр-адмірал Олексій Неїжпапа та капітан 1 рангу Метью Ліман, зазначили, що міжнаціональний підрозділ демонструє високий рівень бойового злагодження, та повністю готовий до виконання військових операцій, що плануються у ході проведення навчання.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Читайте також: Миколаївська «Батьківщина» виводить народ на тарифний майдан

В Николаеве наступил коммунальный и тарифный «беспредел»

Заява партії ВО «Батьківщина» по визначенню керуючих компаній в Миколаєві

На Николаевщине избиратели отдают предпочтение Юлии Тимошенко и ВО «Батькивщина» (ОПРОС)