«Украинская медицина не готова, число жертв коронавируса будет расти»: признание Министра здравоохранения (ВИДЕО)

Опубликована: 26 Март, 08:48

2657

Коронавирусная инфекция в Украине набирает скорость, в результате число заболевших и умерших будет расти.

Об этом заявил глава министерства здравоохранения Илья Емец.

«Мы фиксируем очаги вспышки эпидемии коронавирусной инфекции на территории Украины, которые стремительно распространяются. И эти цифры будут увеличиваться. Я всегда говорил и буду говорить людям правду: число жертв будет расти», – заявил он.

По словам члена правительства, украинская система здравоохранения не готова к пандемии коронавирусной инфекции.

«Много лет подряд украинскую медицину уничтожали и уничтожили почти полностью», — утверждает министр.

По этой причине власть должна внедрить более жесткие меры, чтобы локализировать распространение вируса.

«Из опыта китайских врачей можно выделить три основных столпа преодоления инфекции и ее последствий. Первый — профилактика, то есть не впустить вирус. Европа и Украина этого не смогли сделать. Второй — это локализация катастрофы. Сейчас мы еще способны жесткими мерами локализовать распространение инфекции. Третий этап — лечение», – отметил он.

Напомним, ранее Илья Емец заявил, что Украина вошла в новую фазу борьбы с коронавирусом. По его словам, это произошло из-за того, что страна вовремя не смогла принять жесткие меры по предотвращению распространения вируса.

Источник: inforesist.org

Читайте также: В Киеве распорядились выделить вип-больным коронавирусом отдельные палаты и медсестру (ДОКУМЕНТ)

‼️ Звернення міністра охорони здоров'я Іллі Ємця

‼️ Звернення міністра охорони здоров'я Іллі Ємця:"Шановні колеги,Ми фіксуємо вогнища спалаху епідемії коронавірусної інфекції на території України, яка стрімко поширюється. І ці цифри будуть збільшуватись. Я завжди казав і буду казати людям правду: кількість жертв буде зростати.З досвіду китайських лікарів можна виділити три основні стовпи подолання інфекції та її наслідків. Перший — це профілактика, тобто не впустити вірус у країну. Європа і Україна не змогли цього зробити. Другий — це локалізація катастрофи. Це вдалося зробити Китаю. Зараз ми ще спроможні жорсткими заходами локалізувати поширення інфекції, чого не вдається в Європі. Третій стовп боротьби — це госпітальний, або етап лікування. На жаль, ми мусимо констатувати: медична система України до нього не готова. З багатьох причин. За 21 день моєї роботи на посаді міністра нашій команді вдалося відновити вертикаль державного санітарного лікаря, яка успішно існує в інших країнах. Спеціалісти контролю за епідемією, разом з представниками поліції, прикордонниками, мобільними бригадами швидкої допомоги та іншими службами ще можуть зупинити тотальне поширення інфекції.На третьому етапі я відновлюю клінічну вертикаль спеціалістів інтенсивної терапії та реанімації. Ці фахівці в існуючих, дуже важких умовах, можуть зменшити смертність від ускладнень цієї хвороби. Багато років поспіль українську медицину руйнували і зруйнували майже вщент. Я наполягаю на створенні в Міністерстві охорони здоров'я України єдиного оперативного штабу протидії коронавірусу, в поєднанні з іншими службами. Ми ще можемо знизити кількість жертв. Якщо будемо діяти рішуче. Незважаючи на те, що наша країна вже вступила в посилену стадію боротьби з коронавірусом, дехто навмисно створює перепони у роботі міністерства. Переслідуючи свої особисті мотиви, вони ставлять під загрозу життя та здоров’я тисяч українців. З усією відповідальністю заявляю: якщо нам і далі будуть заважати працювати, кількість жертв може бути катастрофічною.Я — кардіохірург. Зараз організовую боротьбу з невидимим ворогом — вірусом COVID-19. Терапевтичні методи вже не врятують ситуації. Наш пацієнт — це вся Україна. Вже неможливо рятувати життя лише масками та дезінфекторами. Треба діяти рішуче — хірургічними методами, як команда в операційній. Інакше життя не будуть врятовані.Я прийшов на посаду, щоб провести медичну реформу, запровадити в Україні державну страхову медицину, об'єднати розгалужену медичну систему, зменшити кількість чиновників у системі охорони здоров'я, вивести на рівень держави професіоналів-медиків, яких підтримує влада. Я впевнений, що вся владна вертикаль підтримує команду міністра в його нелегкій місії. Тільки разом ми зможемо перемогти цього невидимого ворога. Виконуйте всі правила безпеки, піклуйтеся одне про одного табудьте здорові."

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Mittwoch, 25. März 2020