Юлія Тимошенко – це чистий політик, для якого влада – це інструмент досягнення цілей

Опубликована: 18 Февраль, 20:43

175

Саме це і відрізняє її від Петра Порошенка, для якого гроші, особисті доходи реально понад усе.

Про це екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі сказав в інтерв’ю KRYM.

«Вона – чистий політик… Порошенко – реальний барига. Для нього гроші, особисті доходи реально понад усе. Для нього політика – це мета до нових мільярдів… Для неї влада – це інструмент досягнення інших цілей. Фінанси – точно не головний пріоритет, я в цьому не сумніваюся», — переконаний він.

Екс-президент Грузії назвав Юлію Тимошенко справжнім повномасштабним політиком, яка робила абсолютно непопулістичні речі і має історію спротиву олігархам.Зокрема, він нагадав про успішну приватизацію підприємства «Криворіжсталь».

«Факт залишається фактом – це єдиний приклад успішної приватизації в українській історії. Ну, за стільки років, що приватизував Порошенко або Яценюк? Нічого. А Кучма? А Янукович? А вона реально зробила приватизацію. Підприємство «Криворіжсталь» працює, сплачує податки, не жаліється на погану кон’юнктуру ринку, як всі інші напівдержавні, напіволігархічні підприємства», — звернув увагу Міхеїл Саакашвілі.

Саме тому, обурюється він, дивно, коли її звинувачують у популізмі «технократи» з чинного уряду, які нічого не зробили непопулістичного.

Міхеїл Саакашвілі також нагадав, що під час подій у Грузії у 2008 році, саме уряд Юлії Тимошенко  надав його краъны гуманітарну допомогу.

Пригадуючи свій виступ на з’їзді з висунення Юлії Тимошенко кандидату Президенти України, політик зазначив: «Я просто висловив свою солідарність, людське ставлення тепле, до людини, яку вважаю другом, яка підтримала в важку хвилину».

Читайте також: Тимошенко і Зеленський ділять перше місце, Порошенко не виходить у 2 тур (СОЦІОЛОГІЯ)

Читать еще

Читать все новости

На Николаевщине фура протаранила грузовик (ВИДЕО)