Юлія Тимошенко є найкращою кандидатурою на пост прем’єр-міністра України — Євген Рибчинський

Опубликована: 08 Июнь, 12:13

2030

Юлія Тимошенко є найкращою кандидатурою на пост прем’єр-міністра України, — Євген Рибчинський вступив до «Батьківщини».

Лише союз Тимошенко та Зеленського забезпечить євроінтеграцію і загальне благополуччя для країни. Про це заявив депутат Євген Рибчинський, коментуючи свій вступ до фракції партії ВО «Батьківщина».

За його словами, він обрав команду Юлії Тимошенко, адже вважає її професіональною та такою, що має реальний вплив на політичні і економічні процеси в країні.

У своєму блозі на «Українській правді» він написав, що навіть при найрайдужніших результатах виборів, партія нового президента все одно не матиме у новій Верховній Раді 226 голосів, необхідних для утворення коаліції. І найбільш корисним для країни буде цілком логічний союз політичних сил Володимира Зеленського та Юлії Тимошенко.

«Все одно «Слуга Народу» шукатиме собі партнерів. Ними можуть бути хто завгодно, від За Життя до «Батьківщини». Хто завгодно окрім партії Петра Порошенка. І дай Бог, щоб Володимиру Олександровичу вистачило житейської мудрості, щоб зупинити свій вибір на Юлії Тимошенко з її «Батьківщиною». Бо інакше – це реванш проросійських сил і фіаско усіх європейських прагнень України», — застеріг він.

Союз «Слуги народу» та «Батьківщини», зазначає Рибчинський, забезпечать євроінтеграцію і загальне благополуччя для людей.

«На моє особисте переконання, тільки цей симбіоз нових облич в політиці і нового економічного курсу спроможний вивести країну з політичної, економічної та соціальної криз», — переконаний він.

Читайте також: Юлія Тимошенко: Підвищення зарплат і пенсій та зниження тарифів – перші кроки нового прем’єра

Читать еще

Читать все новости