Юлія Тимошенко: Ми знизимо ціну на газ удвічі

Опубликована: 11 Март, 20:01

155

Рішення про зменшення ціни на газ для населення щонайменше вдвічі буде одним із перших, яке ухвалить нова влада. Як наслідок – знизяться тарифи на тепло і на гарячу воду.

Про це Юлія Тимошенко сказала в ефірі телеканалу «Україна».

Переглянути ціну блакитного палива допоможе рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, який визнав підвищення урядом у 2016 році вартості газу необґрунтованим та незаконним, зауважила лідер «Батьківщини».

Вона вкотре наголосила, потреби людей мають покриватися газом українського видобутку, а його вартість повинна становити 3, 50 грн, а не 8,55 грн, як зараз. Влада просто «незаконно оббирає людей», обурилась кандидат у Президенти України.

«Ми взяли бухгалтерські документи державної компанії, яка видобуває природній газ український. Ми подивились, що якщо взяти видобуток газу вартість, транспортування до оселі людей, якщо взяти податки, що треба сплатити за видобуток газу і 30% прибутку, щоб галузь розвивалась, щоб можна було видобувати більше природного газу, ціна на газ становить 3, 50 грн», – пояснила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» заявила, що рішення про зниження ціни на газ буде ухвалено в перші дні після перемоги її команди на виборах.

Нагадаємо, колегія суддів Окружного адміністративного суду м. Києва задовільнила позов Юлії Тимошенко проти уряду щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго, яке відбулося у травні 2016 року.

Так, суд визнав незаконною постанову Кабінету Міністрів № 315 від 2016 року про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів.

Читайте також: Юлія Тимошенко: Ми перемогли – суд визнав незаконним підвищення ціни на газ

Читать еще

Читать все новости