«Юлія Тимошенко не друг Кремля, вона прихильник себе» — колишній посол США в Україні Джон Гербст

Опубликована: 12 Декабрь, 16:44

35

Колишній посол США в Україні Джон Гербст вважає, що Юлію Тимошенко не можна назвати «другом Кремля».

На його думку, вона «енергійний політик», «справжній патріот України» і в першу чергу, «прихильник себе». Про це він сказав 11 грудня в інтерв’ю RTVI.

Гербст вважає, що Тимошенко «здібний політик», який «вміє укласти договір або угоду». Як приклад він наводить відносини між Росією і Україною в період прем’єрства Тимошенко.

«У той же час <…> вона знає, що Кремль веде війну проти України і що потрібно припинити цю агресію», — додав Гербст.

Колишній посол США в Україні сумнівається, що Тимошенко можна назвати «другом Кремля». «Я вважаю її другом Тимошенко, вона прихильник себе», — підсумовує він.

Гербст розповів, що візит Юлії Тимошенко до Вашингтона пройшов в рамках її передвиборчої компанії. Там політик зустрілася сенаторами і високопосадовцями з Держдепу. За словами Гербста, у Тимошенко «хороша передвиборча програма», а це означає, що «вона справжній кандидат».

Візит Тимошенко в США, на думку Гербста, пов’язаний з тим, що вона «шукає підтримки з усіх боків». Але це не означає, що Вашингтон її воліє. «У США немає кандидата на цих виборах», — пояснює він.

За словами Гербста, Вашингтон готовий «працювати» з Тимошенко, якщо вона виграє вибори.

«Якщо президентом буде Порошенко ще раз, ми можемо і з ним поговорити, попрацювати. Те ж саме і з іншими кандидатами», — вважає колишній посол США в Україні.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Юлія Тимошенко балотується на цей пост від партії «Батьківщина».

Читайте також: Юлія Тимошенко і «Батьківщина» продовжують впевнено лідирувати в передвиборній гонці (інфографіка)