Юлія Тимошенко – прем’єр, який потрібен Україні

Опубликована: 19 Июль, 16:02

342

Економічні проблеми України, війна в Донецьку та Луганську, боротьба з корупцією, переговори з МВФ – усі ці питання потребують мудрих рішень.

Юлія Тимошенко якраз є таким розумним та досвідченим політиком, яка має політичний інстинкт, щоб разом з президентом Зеленським долати численні проблеми країни.

Про це пише колишній конгресмен, виконавчий директор Центру національної політики Боб МакЕвен у виданні Westernjournal.

«Наразі в Україні немає жодної людини, яка могла б позмагатися з Юлією Тимошенко як у досвіді, так і у міжнародних зв’язках. Переживши роки несправедливого ув’язнення, вона знає, що думають її співвітчизники про корупцію і некомпетентність, які так часто уособлюють дії української держави. Вона має інстинктивне відчуття потреб українців. І це саме те, що зараз потрібно країні від прем’єр-міністра», — переконаний він.

За словами автора, справжнє питання полягає в тому, чи буде наступний прем’єр-міністр людиною, яка не лише вже має досвід розв’язання проблем України, але й є знайомим обличчям і голосом для світових лідерів, з якими потрібно мати справу Україні, щоб підтримувати власну безпеку і досягнути процвітання економіки.

«Справді, вкрай важливою якістю, яку Тимошенко могла б знову принести на прем’єрську посаду, якщо Рада обере її після виборів, стане її рідкісне вміння розпізнавати правильні економічні, політичні і стратегічні аргументи та поради у розпал кризи. Тимошенко дійсно виявилася проникливим суддею технічних порад, які їй давали. Вона розуміє, що якщо технічні рішення не отримають підтримку громадськості, вони приречені на провал», — зазначив Боб МакЕвен.

Останні президентські вибори чітко продемонстрували, що український народ не налаштований на уряд, який нав’язує рішення для їхніх проблем: «Усі потребують не технократичних, а мудрих політичних рішень. Їх можна буде розв’язати лише за згоди українців, а її можна буде отримати лише завдяки зусиллям розумного і досвідченого політика. Юлія Тимошенко є таким політиком».

Читайте також:

Читать еще

Читать все новости