Юлія Тимошенко привітала країну з Різдвом і вперше показала всю сім’ю (ВІДЕО)

Опубликована: 25 Декабрь, 20:11

2190

Юлія Тимошенко презентувала зворушливий ролик з нагоди Різдва та Нового року, у якому країна вперше побачила всю її родину — чоловіка, доньку, зятя та дворічну онуку Єву. 

Святкове відео політик виклала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Мені доводилося зустрічати людей, які обурювалися «подвійним Різдвом». Я їм кажу: навпаки, це – чудово, що у нас два Різдва. Ми живемо в цікаві, насичені і змістовні часи. Ми вигадуємо нові слова та нові жанри, ми впроваджуємо нові свята, ми прямо на ходу творимо нову культуру. Ми толерантні й полікультурні. Це дуже добре й класно!»  — написала лідер «Батьківщини» у привітанні всіх християн, які святкують Різдво Христове за григоріанським календарем!

В самому емоційному ролику, де знялася уся родина Юлії Тимошенко, зокрема й онука, яка дотепер не з’являлася перед телекамерами, найвідоміша українська жінка разом із дітками просять Господа допомогти прогнати ворогів та повернути на українську землю мир, а українські родини зробити заможними та щасливими. 

«Отче наш, Янголе Божий, наповни наші душі любов’ю, а родини – щастям і добробутом. Дай порозуміння та єдність нашому народу. Дай нам мудрість та силу відродити нашу велич», — завершує Юлія Тимошенко в оточенні сімї.   

 Лідер партії додала, що українці заслуговують на достойне життя і пообіцяла зовсім скоро його забезпечити. 

«Не забувайте, що дні Різдва — це ще й час великого милосердя. Робіть добро і творіть любов. Хай допомагає нам всім Господь!» — підсумувала Юлія Тимошенко.

Привітання Юлії Тимошенко з Новим роком та Різдвом

Щиро вітаю всіх християн, які святкують світле Різдво Христове за григоріанським календарем! Сніг ішов півдня й цілу ніч, принаймні у Києві. Тепер будемо зі справжнім зимовим святковим настроєм і на Новий рік, і на обидва Різдва! До речі, мені доводилося зустрічати людей, які обурювалися “подвійним Різдвом”. Я їм кажу: навпаки, це – чудово, що у нас два Різдва. Ми живемо в цікаві, насичені і змістовні часи. Ми вигадуємо нові слова та нові жанри, ми впроваджуємо нові свята, ми прямо на ходу творимо нову культуру. Ми толерантні й полікультурні. Це дуже добре й класно! Залишилося до цього ще додати достойний рівень життя, на який заслуговує Україна. Але цього ми також неодмінно досягнемо, і вже зовсім скоро, я обіцяю!Не забувайте, що дні Різдва — це ще й час великого милосердя. Робіть добро і творіть любов. Хай допомагає нам всім Господь!Щастя Вам, успіхів, родинного затишку і тепла! Хай все буде добре! Зі світлим Різдвом Христовим!

Gepostet von Юлія Тимошенко am Montag, 24. Dezember 2018