Юлія Тимошенко здійсніла тур по Миколаївщині (ФОТО, ВИДЕО)

Опубликована: 28 Март, 21:16

4259

Вибори президента – це шанс на реальні зміни в країні. Саме тому українці повинні прийти і проголосувати, щоб не залишити злочинну мафію при владі.

На цьому Юлія Тимошенко наголосила під час мітингу в м.Снігурівка на Миколаївщині, де вона перебуває в межах свого масштабного передвиборного туру (відвідано 58 населених пунктів майже в усіх областях України).

За словами лідера «Батьківщини», ініційований нею та розроблений з кращими фахівцями країни Новий курс – стратегія розвитку України – передбачає всі необхідні для змін кроки.

«Новий курс зробить інвентаризацію всіх наших ресурсів, він точно визначає, де наші можливості і як нам піднімати країну», – пояснила вона.

Насамперед, стратегія Тимошенко передбачатиме дуже важливий крок – заміну відсталої сировинної економіки на економіку інноваційного розвитку. У перші три роки існуватиме державна політика розвитку фермерства, сільгоспвиробництва, кооперативів і заохочуватиметься повна переробка нашої сільгосппродукції, зазначила вона. Це допоможе нам не бути сировинним придатком розвинених країн.

Новий курс ставить ключовим завданням також за 5 років досягнути рівня економіки та доходів сусідньої Польщі. Так, за нового президента мінімальна пенсія буде не менше прожиткового мінімуму – 4425 грн.

«Але це для тих людей, у кого мінімальний стаж. Не може бути зрівнялівки: людина, яка пропрацювала 30 років не може мати таку пенсію, як і людина, яка 5 років пропрацювала», – повідомила кандидат у Президенти і додала, що буде запроваджена також персоніфікована пенсійна система.

Після виборів буде запроваджено і медичне страхування. Так, роботодавці за рахунок зниження вдвічі податків платитимуть обов’язкову страховку для працюючих, а для пенсіонерів і дітей, непрацездатних страховку платитиме держава.

Окрім того, наголосила Юлія Тимошенко, ціни на газ після виборів будуть знижені вдвічі і, як наслідок, на тепло і на гарячу воду також впадуть, а газ власного видобутку буде спрямовано на потреби населення та бюджетної сфери.

Не оминула увагою Голова партії і підтримку молоді: у Новому курсі чітко прописані всі необхідні кроки для забезпечення роботою, гідною зарплатою та житлом.

Молоді сім’ї отримають допомогу на дитину, яку платив уряд Тимошенко: «Виплата при народженні першої  дитини становитиме 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, а після народження третьої і більше – сума сягатиме 150 тис. грн».

Юлія Тимошенко запевнила, не прийти на вибори – означає дати владі бюлетень для фальсифікацій.

«Якщо ми всі включимось, у них шансу не буде. Закінчиться епоха руїн і почнеться епоха відродження та успіху», – підсумувала вона.

Перший крок нового президента – посадити за стіл переговорів лідерів країн-гарантів Будапештського меморандуму та розпочати процес повернення миру в Україну.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час мітингу в Очакові на Миколаївщині.

«Завдання нового президента – негайно зібрати за столом переговорів лідерів країн-гарантів, розпочати справжній переговорний процес, який принесе нам мир. З частиною лідерів, особливо західного світу, я знайома особисто та можу сказати: не тільки мир буде повернуто на Донбас – Донбас буде повернуто в Україну», – наголосила вона.

Кандидат у Президенти зауважила також, що її команда зараз веде переговори про створення після виборів Міжнародного фонду відродження і розвитку Донбасу. Ті країни-підписанти, які давали нам гарантії недоторканності наших кордонів, такий фонд складатимуть.

Окрім того, Голова партії зазначила: думка деяких людей про те, що Донбас і Крим – не українські, що там не хочуть України, не відповідає дійсності. Юлія Тимошенко нещодавно відвідала Донецьку та Луганську області, де поспілкувалася з тисячами людей.

«Вони прийшли передати добрі слова надії, сказати, що вони серцем і душею з Україною. І якщо 2 млн людей з окупованого Донбасу поїхали не до РФ, не до Європи, а до України, вони спростували міф, що Донбас і Крим – не українські. Донбас і Крим – це Україна», – переконана лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко запевнила, виконуючи Новий курс – покроковий план дій виходу країни з кризи, за декілька років ми піднімемо Україну, яка має всі ресурси та, на жаль, має керівництво, яке не дає стати їй на ноги.

«Ми покажемо, як має жити Україна і кримська стіна рухне, а Крим повернеться до України», – підсумувала вона.

 

Візитом на Миколаївщину моя команда завершує перший етап всеукраїнського туру. За час виборчої кампанії ми об’їздили всі регіони України, побували у райцентрах і селах, на площах і у квартирах, у санаторіях і на фермах… Це був унікальний досвід. Тому що тільки так можна відчути, як реально живуть люди, що вони думають і чого вони прагнуть.

Завтра, у п’ятницю, ми ставимо фінальну крапку у першому етапі агітації. Одночасно у Києві, Маріуполі та Львові відбудеться Всеукраїнська акція єднання. О 15.00 ці три міста з’єднає телеміст. Приходьте на Михайлівську площу у Києві, чи на Соборну площу в Маріуполі, чи до університету Франка у Львові – будемо спілкуватися наживо!

А миколаївцям, від яких я зараз повертаюся до Києва, я дякую за підтримку!

Читать еще

Читать все новости