Заява фракції ВО «Батьківщина» в Миколаївській обласній раді

Опубликована: 17 Апрель, 12:30

176

З засобів масової інформації нам стало відомо, що голова Миколаївської обласної ради В. Москаленко планує провести позачергову сесію обласної ради, на якій розглянути питання підтримки діючого Президента перед голосуванням у другому турі виборів.

Ми вкрай обурені тим фактом, що В.Москаленко готова терміново скликати сесію по політичним питанням і в той же час ігнорує запити депутатського корпусу для вирішення проблемних питань області та навіть не відзвітувала про свою роботу ані за 2017 рік, ані за 2018 рік.

Прикро, що голова обласної ради не враховує в своїй роботі зауваження депутатів Миколаївської обласної ради, а лише покладаєтеся на власні бажання та пропозиції, які поступають з облдержадміністрації. Ми розуміємо, з приводу чого та під чиїм керівництвом голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ухвалює подібне рішення. Третій поверх завжди був під четвертим. І на жаль, голова обласної ради не стала справжнім лідером Миколаївської обласної громади.

Цілком зрозуміло, чому питання скликання позачергової сесії обговорюється в кулуарах ради та ЗМІ і ніяким чином не відображене на сайті обласної ради. Серед депутатського корпусу не вистачає голосів не лише на підтримку діючого Президента, але навіть й для забезпечення кворуму.

Офіційно повідомляємо, що наша фракція готова взяти участь в позачерговій сесії, хоч і збирається вона по політичним мотивам та за вказівки з АПУ, але лише за однієї умови.

Умова полягає в тому, що Вікторія Москаленко, як голова ради і депутат від іменної партії діючого Президента — «Блок Петра Порошенка» має розділити політичну відповідальність з діючим Президентом Петром Порошенком. В разі перемоги в другому турі Володимира Зеленського, вона має скласти свої повноваження, як голова ради та депутат Миколаївської обласної ради. Це, як мінімум, було би чесно по відношенню до виборців. До того ж, після закликів до В.Зеленського зняти свою кандидатуру з виборів, до співпраці з новим Президентом України голова ради В.Москаленко не готова.

Ми закликаємо всі фракції обласної ради підтримати наше звернення та взяти участь в сесії і голосуванні лише за умови, якщо голова обласної ради В.Москаленко готова розділити політичну відповідальність з П.Порошенком і внесе до порядку денного питання своєї відставки після перемоги В.Зеленського поруч з питанням про підтримку діючого Президента.

Отже, — якщо П.Порошенко не переможе в другому турі виборів, вимагаємо від В.В.Москаленко скласти з себе повноваження голови Миколаївської обласної ради.

Читайте також: Николаевская «Батькивщина» зафиксировала факты нарушения избирательного законодательства (ЗАЯВЛЕНИЕ)

Читать еще

Читать все новости