Заява партії ВО «Батьківщина» по визначенню керуючих компаній в Миколаєві

Опубликована: 14 Июль, 16:47

229

Заява партії ВО «Батьківщина» з приводу результатів конкурсної комісії Миколаївської міської ради по визначенню керуючих компаній в Інгульському і Корабельному районах міста.

Незважаючи на те, що партія ВО «Батьківщина» не представлена в депутатському корпусі Миколаївської міської ради, ми не можемо залишитись осторонь тієї проблеми, яку створила конкурсна комісія по визначенню переможця конкурсу на надання послуг з обслуговування багатоповерхових будинків в Інгульському і Корабельному районах міста.

Ця «чорна п’ятниця» 13-го, якщо міська влада не отямиться і не перегляне результати конкурсу, не лише надовго запам’ятається мешканцям половини міста, але й стане точкою відліку останніх днів у владі, як мера міста Олександра Сенкевича разом з виконкомом так і депутатського корпусу.

Цинізм конкурсної комісії, під головуванням заступника директора департаменту ЖКГ, депутата Миколаївської міськради від партії «Самопоміч» Олександра Рєпіна мабуть немає аналогів в історії сучасної України.

Лише намаганням збагачення, корупційної складової чи вказівки зверху, можна пояснити цинічне рішення комісії віддати половину житлового фонду міста, компанії з іншого регіону України, що створена лише 22 червня 2018 року, тобто, фірмі яка існує менше місяця. При цьому залишивши без роботи комунальні підприємства міста і людей, що там працюють, бо до конкурсу, в якому було кілька лотів, не допустили жодне миколаївське підприємство.

Обурення викликає і той факт, що саме міська влада, завдання якої від імені мешканців, здійснювати державний контроль за якістю та своєчасністю виконання робіт по утриманню, поточному та капітальному ремонту житлових будинків приватними компаніями, обирає компанію з найбільшою ціновою пропозицією в 6 грн за кв.м і залишає мешканців міста один на один з тільки створеним приватним надавачем житлових послуг, головною метою якого є отримання прибутку за будь-яку ціну.

Безглуздим, не державницьким і нелюдським можна назвати рішення комісії, через яке квартплата збільшиться мінімум на 100%.
І 100% це не межа, бо 64,5% родин українців мешкають у старих будинках — побудованих у 50-70-ті роки, а їх утримання, для приватних структур, що націлені лише на прибуток буде коштувати набагато більше, аніж 6 грн за м.кв.

Вже не виникає, а ні найменшого сумніву, що влада, як центральна з систематичним підвищенням тарифів на енергоносії, медичною та пенсійною реформами, так тепер і міська з підвищенням тарифів на воду, ЖКП та проїзд у громадському транспорті мають не меті лише одне, довести людей до межі зубожіння, що по другому, як КОМУНАЛЬНИЙ ГЕНОЦИД назвати не можна. А про фінансову неспроможність українців сплачувати за житлово комунальні послуги яскраво свідчить інформація Держстату: в грудні 2017 року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово комунальних послуг отримували 6,92 млн. домогосподарств (46,2% від загальної кількості домогосподарств країни), при цьому на домогосподарства в містах припало 67,5% звернень на надання субсидій.

Підняття тарифу в два рази, точно не призведе до покращення стану житлового фонду міста, а призведе лише до формування заборгованості, значного погіршення технічного стану будинків та часткової чи повної їх руйнації.

До того ж, з високою вірогідністю можна прогнозувати, що компанія, яка створена саме під конкурс, збере колосальні кошти з мешканців «для термоіновацій чи проведення капітальних робіт», а потім нічого не зробить і визнає себе банкрутом, а гроші людей будуть фактично вкрадені.

Зважаючи на вищезазначене, закликаємо міського голову міста Миколаєва Олександра Сенкевича, підтвердити статус народного мера, на захист якого вийшла значна частина міста, скасувати і переглянути результати ганебного конкурсу в інтересах мешканців міста, а не кураторів по лобіюванню бізнес інтересів.

В разі прийняття рішення на користь «горе бізнесменів від ЖКП», а не інтересів громади м. Миколаєва, партія ВО «Батьківщина» залишає за собою право на проведення безстрокової акції протесту з залученням представників громадських організацій, інших партій і мешканців міста під стінами міської ради і блокуванню роботи міської ради.

РАЗОМ МИ В СИЛАХ ЗУПИНИТИ КОМУНАЛЬНИЙ ГЕНОЦИД!!!

Читайте також: На Николаевщине избиратели отдают предпочтение Юлии Тимошенко и ВО «Батькивщина» (ОПРОС)