Жители Украины собирают подписи за досрочный роспуск Верховной Рады

Опубликована: 01 Май, 18:00

7500

Жители Украины собирают подписи за досрочное прекращение полномочий Верховной Рады Украины 8-го созыва.

Такая петиция была опубликована на сайте Президента Украины Дмитрием Латухой.

«Відповідно до ч. 2 ст. 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи місцевого самоврядування.

ст. 69 Конституції України визначає, що народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.

21 квітня 2019 року Український народ, з підтримкою понад 73% обрав свого Президента. Однак, Верховна Рада України, яка за даними різних соціологічних досліджень має найнижчу довіру у суспільстві (4-8 %), вступає у конфронтацію до новообраного Президента України Володимира Олександровича Зеленського.

У зв’язку з тим, що парламент, не користується підтримкою в суспільстві та по суті стає оппонентом вибору українського народу, вимагаємо згідно зі своїми повноваженнями розпустити Верховну Раду України VIII скликання», — отмечено в сообщении.

На сегодняшний день, 4645 граждан Украины поставили свою электронную подпись. Для того, чтобы петиция была рассмотрена, необходима поддержка 25000 человек. Сбор подписей продлится еще 87 дней.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Новым Президентом Украины стал Владимир Зеленский: ЦИК официально объявила результаты выборов

Читать еще

Читать все новости