Журналисты «СтопКора» показали рейдерский захват земли на Николаевщине (ВИДЕО)

Опубликована: 15 Май, 18:05

69

До Миколаївського обласного підрозділу ГО «Стоп корупції» надійшли численні скарги про беззаконня, яке чиниться у Доброжанівці Врадіївського району фермерським господарством «Каро», а саме захоплення земельних паїв, підробку документів, ігнорування діючого законодавства тощо.

Про це йдеться у сюжеті «СтопКору».

Власник фермерського підприємства Юрій Ханагян вже декілька років таким дивним чином укладає договори на оренду землі, що місцеві пайовики не можуть зайти на власні ж поля. «В 2004-му закінчується строк договору і фірма «Каро» вирішує продовжувати цей договір. Продовжує яким чином – беруть оригінали договору, перекреслюють цифру 4, зверху надписують 6, тобто продовжують цей договір до 2006 року», – розповідає Віра Осипенко, власниця земельного паю.
Ось так: підробив договір оренди і гайда поля обробляти, щоб не простоювали. Чому ж на ситуацію не реагує місцева влада та правоохоронні органи – спробували дізнатись журналісти «СтопКору» та вирушили до Миколаївщини.

Ексклюзивні подробиці цього розслідування – у випуску.

СТОПКОР» ПОКАЗАВ, ЯК НА МИКОЛАЇВЩИНІ ФЕРМЕР ЗАХОПЛЮЄ ЗЕМЕЛЬНІ ПАЇ

СТОПКОР» ПОКАЗАВ, ЯК НА МИКОЛАЇВЩИНІ ФЕРМЕР ЗАХОПЛЮЄ ЗЕМЕЛЬНІ ПАЇДо Миколаївського обласного підрозділу ГО «Стоп корупції» надійшли численні скарги про беззаконня, яке чиниться у Доброжанівці Врадіївського району фермерським господарством «Каро», а саме захоплення земельних паїв, підробку документів, ігнорування діючого законодавства тощо. Про це йдеться у сюжеті «СтопКору».Власник фермерського підприємства Юрій Ханагян вже декілька років таким дивним чином укладає договори на оренду землі, що місцеві пайовики не можуть зайти на власні ж поля. «В 2004-му закінчується строк договору і фірма «Каро» вирішує продовжувати цей договір. Продовжує яким чином – беруть оригінали договору, перекреслюють цифру 4, зверху надписують 6, тобто продовжують цей договір до 2006 року», – розповідає Віра Осипенко, власниця земельного паю.Ось так: підробив договір оренди і гайда поля обробляти, щоб не простоювали. Чому ж на ситуацію не реагує місцева влада та правоохоронні органи – спробували дізнатись журналісти «СтопКору» та вирушили до Миколаївщини.Ексклюзивні подробиці цього розслідування – у випуску.

Gepostet von Стоп корупції am Dienstag, 8. Mai 2018

Читать еще

Читать все новости