Звернення Миколаївської міської організації ВО «Батьківщина»

Опубликована: 20 Декабрь, 20:41

87

Миколаївська міська партійна організація ВО «Батьківщина» виступила із заявою з приводу судового позову про визнання недійсним конкурсу з вибору керуючої компанії.

Партійці закликають городян підписати звернення до мера міста і депутатів проінять вольове рішення в інтересах жителів міста, а не чиновників міськради, які за допомогою «брудних» конкурсів і підвищення тарифів ЖКГ без сорому грабують миколаївців.

ЗВЕРНЕННЯ

Миколаївська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» висловлює подяку депутатам та членам виконкому, які підтримали рішення про встановлення відсутності компетенції (повноважень) Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради на прийняття рішення про призначення управителя багатоквартирних будинків м. Миколаєва та укладення договорів з переможцем конкурсу, оформлених наказом Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради від 13 липня 2018р. № 96 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків міста Миколаєва» та визнання його протиправним і скасування.

Звертаємось до депутатів та міського голови дослухатись до рішення Миколаївського окружного адміністративного суду та стати на сторону мешканців міста Миколаєва, а не державних службовців, що зловживають службовим положенням і за допомогою «брудних» конкурсів сприяють підвищенню тарифів ЖКП та наживаються на пересічних громадянах.

Конституційне право кожного громадянина полягає в гарантованому державою, відповідно до ст.40 Конституції України, праві направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Саме тому Миколаївською міською організаціє політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» було ініційовано збір підписів громадян міста за підтримку справедливого рішення суду.

Враховуючи вище викладене просимо інформувати засоби масової інформації та суспільство про хід справ та виконання рішення суду.

Голова Миколаївської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»                                  Солодов О.О.

Читайте також: «Батькивщина» призывает городскую власть признать незаконным конкурс «имени Репина» и не подавать апелляцию

Миколаївська «Батьківщина» не голосуватиме за обласний бюджет 2019 (ЗАЯВА)