Обережно, провокатори! Заява Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина»

Опубликована: 26 Февраль, 21:10

1327

Останнім часом в Миколаївській області почастішали провокації проти команди партії ВО «Батьківщина» та кандидата в президенти України Юлії Тимошенко.

Так, в Очаківському районі почала свою діяльність певна «фірма», яка, нібито, представляє інтереси Юлії Тимошенко.

Там склалася ситуація, коли співробітники цієї так званої «фірми» з номера телефону (099 028 38 45) телефонують членам партії ВО «Батьківщини» та активістам і пропонують їм «попрацювати» за певну суму, агітуючи за Тимошенко.

Одну з таких телефонних розмов з «співробітниками» цієї фірми вдалося записати.

 

Звісно, цей запис, номер телефону та факти провокації, було передано до правоохоронних органів, які мають дати належну оцінку та скерувати свої дії згідно чинного законодавства.

Обласна організація партії ВО «Батьківщина» в Миколаївській області, офіційно заявляє, що всю передвиборчу агітаційну роботу проводить виключно обласний виборчий штаб кандидата в президенти України Юлії Тимошенко, міські та районні партійні організації з залученням первинних партійних організацій та волонтерів і лише в рамках чинного законодавства.

Існування будь-яких інших псевдо структур, які проводять агітацію за лідера «Батьківщини», є оманою виборців та провокацією з боку опонентів.

Шановні виборці! Уникайте подібних провокацій. Якщо вам або вашим рідним чи знайомим стало відомо про подібні випадки, просимо звертатися до Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина», яка знаходиться в офісі ВО «Батьківщина» за адресою: вул. Шосейна, 50, контактний телефон: 0680922917.

Читайте також: Державна зрада Порошенка беззаперечна, – Юлія Тимошенко оголосила про початок процедури імпічменту президента

 

 

 

Читать еще

Читать все новости